Sıkça Sorulan Sorular

Kitapburada.com’dan nasıl sipariş verebilirim?

Kitapburada.com sitesinde gerek ana sayfada gerekse arama, çok satanlar, ygili sürece başlayabilirsiniz. Siparişlerinizi hemen gerçekleştirmek zorunda değilsiniz.eni çıkanlar vs. sayfalarında kitapların yanında sepete ekle düğmesi göreceksiniz. Bu düğmeye tıklayarak o kitabın alışverişi ile il
Alışveriş sepetinizde siparişlerinizi favori kitaplarımda biriktirebilir, daha sonra adetlerini değiştirebilir ya da bazılarından vazgeçebilirsiniz. Sipariş sırasında sizden adres ve fatura bilgileri istenecektir. Bu bilgiler kitapburada.com sitesinde son derece güvenli bir bölümde sizin için saklanacak ve daha sonraki siparişlerinizde bu bilgileri tekrar girmek zorunda kalmayacaksınız.

Kitapburada.com da İstediğim eseri nasıl bulabilirim ?

Kitapburada.com da istediğiniz esere dilerseniz "Konu Başlıkları" düğmesi, dilerseniz "Ara" düğmesini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.
Kitapburada.com da Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım ?

Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra size otomatik bir e-posta ile alışverişinizin ayrıntıları gönderilecektir
Kitapburada.com da Ödemeyi nasıl yapacağım?

Ödemeyi sepetim bölümüne tıklayarak sıralı işlemleri takip ettikten sonra Kredi Kartı, Banka Havalesi,Kapıda ödeme ve PayPal ile yapabilirsiniz.(PayPal kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan daha güvenli bir online ödeme yöntemidir.)
Kargo ve Teslimat

1. Kargo seçenekleri sipariş sırasında müşterilerimize sunulmaktadır.
2. Kitapburada gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. Kitapbura’ da müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez.
3. Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi'yle tahmini 1-3 gün.
4.Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız..
5.Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz eposta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Kapat