HAKKIMIZDA

Sanal Dünyadaki kitapçınıza hoşgeldiniz…

       2002 yılında toptan kitap dağıtımcılığı ile başladık. Okurların internet üzerinden kitap arayışına yöneldiğini görmemiz sebebiyle 2006 yılında internet kitapçılığında yerimizi aldık. Okurlarımızın kitaba kolay ulaşmalarını sağlamak için İnternet hizmetimizin yanı sıra telefonla sipariş hizmetine de başladık. Daha sonra Whatsapp hattımızı faaliyete geçirdik. Okurlarımızın sipariş vermesini kolaylaştıracak her türlü adımı atmaya gayret ettik. 

       Arayıp bulunamayan kitap kalmasın diye 2200 farklı yayınevine ulaştık ve 300.000’den fazla eseri bir tık uzağınıza getirdik. Geri bildirimleriniz sayesinde kitap yelpazemiz her geçen gün daha da büyüyor. 

       Vakit nakittir diyerek en hızlı kitap tedarik ve sevkiyat için alt yapımızı yeniledik. Çok hızlı değil en hızlı olmak için her türlü yeniliği yakından takip ediyor ve hemen uygulamaya koyuyoruz. Daha hızlı tedarik, daha hızlı teslimat daha mutlu okuyucular demek. Bir an önce kitaplarınıza kavuşmanız için uzun saatler yorulmadan çalışıyoruz. 

       Herkes kitap sahibi olabilsin diye ödeme kanallarımızı genişletiyoruz. Kredi kartı, taksitlendirme ve kapıda ödeme seçeneklerinden size uygun olanını seçebilir kitaplarınızı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Okurlarımızın güvenliği bizim için çok önemli. Bankaların en güvenli 3D Poslarına ve SSL sertifikasına sahip az sayıda internet sitesinden biriyiz. Akıllı ödeme sistemiyle paranızı sizin kadar koruyoruz. Kredi kartı ve kişisel bilgileriniz kesinlikle kaydetmiyor alışverişlerinizden sonra ulaşılmaz hale getiriyoruz.

       Kampanyalarımızı hep güncel tutuyor, indirimlerimizi kaçırmamanız için sosyal medya hesaplarımızda duyuruyoruz. Gündemde olan kitaplar, çok okunan kitaplar, çok satan kitaplar ve daha birçok kategoride kitaplarımızda sürpriz indirimler yapıyoruz.
Her konuda sorunlarınızı görüşmek, memnuniyetinizi dile getirmek ve tavsiyeleriniz için müşteri hizmetleri yetkililerimize ulaşabilmeniz için çağrı merkezi bant kayıtlarıyla değil birebir canlı destekle hizmet veriyoruz. Tüm telefon hizmetimizi de güvenliğiniz gereği kayıt altına alıyoruz. Sosyal medya kanallarımızdan da 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Kitaplarınızı kimlerin hazırladığını, nereden gönderildiğini görmeniz için kitapburada’nın içinden karelerimizi görebilirsiniz. Dilerseniz merkezimizi ziyaret edebilir, çalışmalarımızı birebir öğrenebilirsiniz. Kahvemizi içerken sohbet etmekten ve fikirlerinizi öğrenmekten mutluluk duyarız.

       Kitapburada.com olarak en yeni teknoloji, en uygun fiyatlar, indirimler ve geniş kitap arşivimizle okurlarımıza her gün daha çok gelişerek hizmet vermeye devam edeceğiz.

       Bize sosyal medya hesaplarımızdan yazabilir, 0212 524 7 524 numaralı telefon hattından arayabilir yada adresine mail yollayarak bize ulaşabilirsiniz.

kitapburada.com
Daha okunacak çok şey var... 

Kapat