%15
Satranç Öğreniyorum Fatma Yılmaz

Uygulamalı AlıştırmalıSatranç Öğreniyorum


Satışta değilGENEL TANITIM :
Bilimsel çalışmalar göstermiştir ki; En iyi eğitim, yaparak, yaşayarak olandır. diye düşünen, bu düşünceye inanan yazarımız Fatma Yılmaz deneyimlerini ve bilgi birikimini kendine özgü bir anlatımla bu eserde toplamıştır. Satranca ilgi duyan, yeni öğrenecek çocuklarımızı yüreklendirecek, onları motive edecek, satranç antrenörü ve hakemi olarak değil bir abla, bir anne şefkati ile yönlendirecek, kısa sürede sportmen bir satranççı yetiştirilmesine kapı açacaktır.

Akıcı bir dil ve sürükleyici bir anlatım, basitten zora yönlenmiş eğitim metodu ile süreci zorlamadan, ilgiyi koparmadan çocuğu mutlu ederek sonuca ulaştıran bir ustanın eseridir. Kitapta çok miktarda tablo ve renkli resim kullanılarak görselliğe önem verilmiştir. Çocuğa 35 derste Temel Satranç eğitimini ve genel kuralları vererek, düşüncelerini tahtaya yansıtabilecek ve onu, oyun oynayabilecek düzeye getirmektedir.


YAZAR HAKKINDA:

Fatma Yılmaz, satranç antrenörü ve milli hakemdir. Satranç federasyonunda görev almıştır. Ankara il temsilci yardımcılığı yapmaktadır. Aynı zamanda Ankarada öğretmenlik mesleğini de başarıyla sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.
Stok Kodu
9789756094600
Boyut
195-275
Sayfa Sayısı
184
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2007
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1.Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitaba henüz kimse yorum yapmamıştır.
Kapat