%50
Mustafa İslamoğlu Yürek Fethi Kitap Seti ( 8 kitap ) Mustafa İslamoğlu
Teknik Bilgiler
Stok Kodu
9789755500454-Set

Mustafa İslamoğlu Yürek Fethi Kitap Seti ( 8 kitap )

455,00TL
227,50TL
%50
Satışta değil
9789755500454-Set
848331
Mustafa İslamoğlu Yürek Fethi Kitap Seti ( 8 kitap )
Mustafa İslamoğlu Yürek Fethi Kitap Seti ( 8 kitap )
227.50

Çevre kirliliğinden daha vahim olan, duygu ve düşünce kirliliği. Ardı arkası gelmeyen yürek işgalleri. Sevgi katliamı Organlar arasında süren ‘iç savaş'. Bireysel düzenler, puthaneye dönen kalpler, bakar-kör gözler, uyuşan şuurlar, çalınan duygular, vahim bir kişilik zaafı olarak dengesizlik... İrfan, ihsan, takva ve bunların oluşturduğu iç zenginlik, derinlik, gaybiyet ve olgun şahsiyet. Bütün bunlar mı? Boşverin. Bütün bunlar sizin sorununuz. Hem, bu dünyada kurtarılmayı bekleyen nice topraklar, ülkeler, toplumlar ve bireyler var. Kurtarmamız gerekli onları. Baksanıza falan yer de ‘işgal' edildi. Kim kurtaracak şimdi onları? Karar sizin ama, iyisi mi siz yine de bu kitabı okumayın. Çünkü bu kitap onlardan değil sizden söz ediyor.

 • Açıklama
  • Çevre kirliliğinden daha vahim olan, duygu ve düşünce kirliliği. Ardı arkası gelmeyen yürek işgalleri. Sevgi katliamı Organlar arasında süren ‘iç savaş'. Bireysel düzenler, puthaneye dönen kalpler, bakar-kör gözler, uyuşan şuurlar, çalınan duygular, vahim bir kişilik zaafı olarak dengesizlik... İrfan, ihsan, takva ve bunların oluşturduğu iç zenginlik, derinlik, gaybiyet ve olgun şahsiyet. Bütün bunlar mı? Boşverin. Bütün bunlar sizin sorununuz. Hem, bu dünyada kurtarılmayı bekleyen nice topraklar, ülkeler, toplumlar ve bireyler var. Kurtarmamız gerekli onları. Baksanıza falan yer de ‘işgal' edildi. Kim kurtaracak şimdi onları? Karar sizin ama, iyisi mi siz yine de bu kitabı okumayın. Çünkü bu kitap onlardan değil sizden söz ediyor.

   yürek feti   yürek devleti   evrim   meal   hayat kitabı   mustafa   islamoğlu   kitapları   indirim   set   kampanya   islam nedir   hediye   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitaba henüz kimse yorum yapmamıştır.
Kapat