Çağ Gürle'nin kesinlikle merak uyandıran bir yazarlığı var. Bu durum, okuyucuyu yeni ve bilinmeyen bir yönde harekete geçiriyor. Tıpkı baş aşağı durduğunda kanın ve oksijenin beynine varışını hissediyormuş ve dünyayı baş aşağı görüyormuş gibi bir deneyime yönlendiriyor. Bazen de yazılarıyla Çağ, önceden hissettiğiniz; fakat kolay yakalanmayacak kadar küçük şeyleri size sunuyor, kelimelere dökebiliyor ve tarif edebiliyor. Zihninizde süregelen ve bağrışan soruların yanıtı olan ve tümü bedeninizde bulunan en mükemmel, en kuvvetli canlılığı deneyimlemeniz için becerikli bir şekilde rehberlik edebiliyor. Onun söylediği her şey, hayata dair merakın derin ve olabildiğince masum düzeyinden geliyor.
Genç ve yetenekli eğitmen/yazar Çağ Gürle'nin bu ilk kitabı, şuursal bir dirilme için yeterli cesareti ve serbestliği gösterenler için okunası, güzel bir kitap.

Rebekka Haas Çetin
Film Yapımcısı Cihangir Yoga İstanbul'un Kurucusu

Heyecanla takip edeceğiniz, Türkiye'de yogaya damga vuracak bu genç yazar, yılmaz merakı ve bilgeliğini tecrübeleriyle yoğurmuş. Yoganın atletik ya da akademik yönünü değil, gündelik yaşamınızda tanıyacağınız tarafı ile karşınızda. Çağ'ın spiritüel dil kullanımındaki ustalığı sayesinde göreceksiniz ki yoga size uzak ve ezoterik bir şey değil. Çok yakın.

Zeynep Aksoy
Cihangir Yoga İstanbul un Kurucusu, Eğitmeni
Stok Kodu
9786056633011
Boyut
110-175
Sayfa Sayısı
176
Basım Tarihi
2013-02
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitaba henüz kimse yorum yapmamıştır.
Kapat